MAPA MARZEŃ

TERMIN :  09.02.2024 (piątek)
MIEJSCE  ONLINE/ZOOM
GODZINY  18.00-20.00
CENA :  50 zł  wpłać jako  datek na rzecz Dolnośląskiego Inspektoratu Ochrony Zwierząt  – kliknięcie w link przeniesie Cię na stronę DIOZ  z danymi do przelewu  Pomóż – DIOZ  potwierdzenie wpłaty wyślij na info@masterskills.pl

W przeddzień Lunarnego Nowego Roku już ósmy  raz zapraszam Was na warsztat „Mapa Marzeń”, drugi raz  online. Jak co roku  będziemy marzyć, wizualizować i kreować. Dzięki specjalnym technikom zaprosimy do współpracy podświadomość , tak aby wspierała nas w osiąganiu marzeń.

Do stworzenia Mapy Marzeń przygotuj dużą kartę brystolu w Twoim ulubionym kolorze, kolorowe pisma do wycinania zdjęć, nożyczki, klej, mazaki lub kredki . A także to, czym chcesz swoją Mapę przyozdobić- koraliki, piórka, brokat i wszystko to, na co tylko masz ochotę :) Zadbaj, żeby było Ci przez te dwie godziny jak najbardziej komfortowo – nikt Ci nie przeszkadzał, będziesz mogła wygodnie siedzieć i miała przestrzeń na rozłożenie Mapy. Ubierz się wygodnie, przygotuj Twoją ulubioną muzykę, może kadzidełka i inne elementy, które będą służyły dobremu nastrojowi.

 

W czwartek 08.02.24 roześlę Wam link do spotkania na Zoomie, na warsztacie będziemy miały włączone kamery.

Warsztat dla High Quality Women, Waszych przyjaciółek, sióstr, mam , córek -wszystkich bliskich Wam kobiet.

Zarezerwuj swoje miejsce

Zarezerwuj miejsce