MAPA MARZEŃ /ONLINE

TERMIN : 16.01.2021 (sobota)
MIEJSCE ONLINE/ZOOM
GODZINY 10.00-12.00
CENA : 35 zł -wpłata na rzecz zwierzaków w potrzebie

Jak co roku zapraszam Was na warsztat „Mapa Marzeń”, tym razem online. Kolejny raz będziemy marzyć, wizualizować i kreować. Dzięki specjalnym technikom zaprosimy do współpracy podświadomość , tak aby wspierała nas w osiąganiu marzeń.

 

W poprzednich latach warsztat był prezentem ode mnie dla Was, zrzucałyście się tylko na koszt wynajmu sali. W tym roku spotykamy się online. Natomiast chcę Was poprosić o wpłatę na rzecz zwierząt, którymi opiekuje się Ola i tak o tym pisze:”Kociniec, czyli Koci Sierociniec, to miejsce, w którym zarówno malutkie kocięta, jak i starsze, porzucone koty, a także wszelkie „sieroty życiowe”: bez łapek, oczu, z problemami neurologicznymi, odnajdują bezpieczną przystań i dostają szansę na nowe życie i kochający dom. W Kocińcu koty otoczone są troską, opieką i miłością, a także fachową opieką behawioralną i wterynaryjną. To, co jest główną misją Kocińca to znalezienie odpowiedzialnych, kochających domów, w których koty odnajdą bezpieczne miejsce do końca swojego życia.”

 

Moja studentka Kamila, od której dowiedziałam się o Kocińcu tak pisze o Oli:” To dziewczyna o kocim sercu ❤️🐈❤️ zawsze chętna nieść pomoc zwierzęciu, przed którymi inni drzwi niestety zamykają ;( ślepe wychudzone, ciągnące tylną część ciała za sobą 🐾 bez chęci życia 😔to koty, które do niej trafiają a jak wychodzą – warto zajrzeć na stronę 😘”.

Ja sama znam Olę z FB i wiem, z jakim poświęceniem ratuje chore zwierzęta. Informacje o Kocińcu znajdziecie tutaj https://www.facebook.com/Kocisierociniec . Po zapisaniu się na warsztat otrzymacie maila z danymi konta Oli do wpłat. Będę Wam za nie bardzo wdzięczna ❤️

 

Do stworzenia Mapy Marzeń przygotuj dużą kartę brystolu w Twoim ulubionym kolorze, kolorowe pisma do wycinania zdjęć, nożyczki, klej, mazaki lub kredki . A także to, czym chcesz swoją Mapę przyozdobić- koraliki, piórka, brokat i wszystko to, na co tylko masz ochotę :) Zadbaj, żeby było Ci przez te dwie godziny jak najbardziej komfortowo – nikt Ci nie przeszkadzał, będziesz mogła wygodnie siedzieć i miała przestrzeń na rozłożenie Mapy. Ubierz się wygodnie, przygotuj Twoją ulubioną muzykę, może kadzidełka i inne elementy, które będą służyły dobremu nastrojowi.

 

Warsztat dla High Quality Women, Waszych przyjaciółek, sióstr, mam , córek -wszystkich bliskich Wam kobiet.

Zarezerwuj swoje miejsce

Zarezerwuj miejsce