JESIENNO-ZIMOWA HERBATKA ROZWOJOWA/WTORKI

DATY: wtorki
I sesja: 21 listopada 2023
II sesja: 28 listopada 2023
III sesja: 12 grudnia 2023
IV sesja: 19 grudnia 2023
V sesja: 16 stycznia 2024
VI sesja: 30 stycznia 2024

Jeżeli nie będziesz mogła wziąć udziału w danym spotkaniu, to zaproszę Cię na spotkanie grupy środowej – będzie można swobodnie się  pomiędzy nimi poruszać. A gdybyś miała zamieszanie w danym tygodniu-dostaniesz ode mnie instrukcję techniki, inspirację z karty i nagranie audio wizualizacji.

GODZINY: 18.30-20.30

MIEJSCE: online/Zoom

CENA:

2 raty po 300 zł do 9 listopada 2023, później 2 raty po 400 z ; pierwsza przy zapisaniu się, druga do 04.12.23

Dni coraz chłodniejsze, wieczory coraz dłuższe… Specjaliści wellbeingu zalecają w takim czasie szczególne dbanie o o swój nastrój. A do mnie przyszła taka idea – zapraszam Ciebie i bliskie Ci kobiety na 6  wieczornych spotkań, na każdym z nich:

  • poznasz i przećwiczysz co najmniej jedną technikę wspierającą Twój rozwój; ich ilość będzie  zależała od długości jej trwania; a ja obiecuję, ze wybiorę przyjemne techniki wprowadzające w dobrym nastrój – relaksujące lub miło podnoszące energię
  • wylosuję jedną kartę z talii rozwojowych, której przekaz stanie się inspiracją  do babskich rozmów podgrupach
  • przeprowadzę Cię przez „transik” – a sama dobrze wiesz jak te w moim wykonaniu działają :)

Wspólnie popracujemy też nad tym, aby Twoje przygotowania do Świąt (jeżeli takie planujesz) tym razem przebiegały spokojnie, w dobrej atmosferze, bez typowej „nerwówki”.

A wszystko to w kobiecej atmosferze absolwentek HQW i ich przyjaciółek przy kubku rozgrzewającej herbaty.  Wspólnie zadbamy o to, żeby te zimowe miesiące wypełnić pozytywna energią :)

Zarezerwuj swoje miejsce

Zarezerwuj miejsce