OBUDŹ W SOBIE PEŁNIĘ KOBIECOŚCI/WARSZAWA

 

Zapraszamy na kolejną edycję jedynego takiego w Polsce warsztatu tylko dla kobiet, na którym: + odkryjesz ukryte aspekty Ciebie – może Księżniczkę ,a może Wojowniczkę, Dziewczynkę, Opiekunkę, Kochankę, Królową lub jeszcze inne + zaprzyjaźnisz się z nimi i nauczysz korzystać z ich mocy + uzyskasz więcej spójności i harmonii oraz możliwości w różnych obszarach Twojego życia + weźmiesz udział w profesjonalnej sesji fotograficznej i otrzymasz zdjęcia pokazujące jeden z Twoich nowo odkrytych aspektów +spędzisz czas w towarzystwie innych,wspaniałych kobiet Warsztat prowadzony przez ekspertki w swojej dziedzinie: psycholożkę,fotograficzkę i wizażystkę. Tylko 8 miejsc !

Termin:09 - 10 kwietnia 2022

Cena:1197 zł

zaliczka- 500,00 zł, reszta sumy płatna w dniu szkolenia

przelew zaliczki jest potwierdzeniem zapisu na listę uczestniczek

Miejsce: WARSZAWA szczegółowy adres zostanie podany przed szkoleniem
Termin:09 - 10 kwietnia 2022

Tylko 8 miejsc

Każda z nas ma w sobie wiele aspektów łączących zachowania,przekonania i emocje. Można je poznać nadając im kształt symbolicznych postaci: Księżniczka, Mądra Kobieta, Wojowniczka, Opiekunka, Dziewczynka,Kochanka, Królowa i wiele innych. Każda z tych postaci niesie ze sobą cudowne zasoby i możliwości. Wspaniałe byłoby mieć z każdą ze swoich Wewnętrznych Postaci doskonały kontakt i otrzymywać ich wsparcie w różnych sytuacjach. Niestety często bywa tak, że wiele z tych aspektów jest ukrytych, a czasem wręcz z różnych powodów odrzuconych. Zdarza się też,że uruchomiła się taka wersja którejś z Wewnętrznych Postaci,która nie pozwala na doświadczanie szczęśliwego, harmonijnego życia. To może być Ratowniczka, która jest dla wszystkich i zapomina o sobie. To może być Opuszczona Dziewczynka,która zabiega o uczucia innych lub wycofała czując się odrzucona. To może być Siłaczka, która bierze wszystko na swoje plecy i nie szuka wsparcia. To także może być Agresywna Wojowniczka, która zawsze i wszędzie walczy z innymi, lub Kopciuszek, która uważa, że nic jej się nie należy. Często bywa też tak, że dwa aspekty są ze sobą w konflikcie: Dynamiczna i Wycofana, Silna i Delikatna, ta Dla Innych i ta Dla Siebie.

Dlatego stworzyłyśmy dla Ciebie warsztat, na którym będziesz mogła poznać i zaprzyjaźnić się z ukrytymi dotychczas Twoimi aspektami. Dzięki wyjątkowym technikom psychologicznym łagodnie skontaktujesz się ze swoją podświadomością, przestrzenią Twoich Wewnętrznych Postaci. Zaprosisz je do najlepszego wspierania Ciebie,nauczysz się harmonizować wewnętrzne konflikty, zaczniesz w pełni korzystać z Twoich zasobów. A wszystko to w przyjaznym spotkaniu z innymi, wspaniałymi kobietami.

Na początku pierwszego i drugiego dnia odbędziesz indywidualne sesje art fotografii i otrzymasz Twoje zdjęcia nawiązujące do jednego z nowo odkrytych aspektów

 

A tak pięknie napisała o warsztacie „Obudź w sobie pełnię kobiecości” jedna z uczestniczek I edycji, Magda 💜

„Praca nad sobą jest niejednokrotnie najtrudniejszą, jaką przychodzi nam wykonać. Emocje, ukryte potrzeby, nieuświadomione przekonania, wewnętrzne procesy naszej podświadomości, to wszystko utrudnia osiągnięcie celu.
Ten warsztat to przyjemność spotkania się z siłą i delikatnością, którą posiada każda z nas. To delikatne otwieranie silnego potencjału i możliwości, które często skrywasz, bo nawet nie wiesz, że je masz. Połączenie idealne. Przyjemne.
Do tego podkreślone pięknym makijażem i wzmocnione oraz uwiecznione na zjawiskowych zdjęciach.
Zapraszam bardzo mocno.”

 

W sobotę spotkamy się od godz.14.00 do 20.00, w niedzielę od 10.00 do 16.00, mejsce podamy przed warsztatami.

 

 

Zarezerwuj swoje miejsce

Zarezerwuj miejsce

Warsztat poprowadzą:

Joanna Konczanin – psycholożka, trenerka ,Coach-Supervisor z ponad 20-letnim doświadczeniem we wspieraniu innych w rozwoju.
Joanna jest autorką wielu projektów dla kobiet: Przestrzeń Kobiecych Inspiracji, Kobieca Strona Sukcesu, Energia Kobiecości, High Quality Woman, współorganizatorką cyklu Kobiece Spotkania Biznesowe. Była partnerem merytorycznym cyklu szkoleniowego Kobiecy Sukces w Polityce pod patronatem minister Ilony Antoniszyn-Klik współorganizowanego wraz ze Stowarzyszeniem Aktywność Kobiet. Występuje na kobiecych konferencjach, m.in. Skrzydła Sukcesu, Dolnośląskie Forum Kobiet, Aktywność Kobiet. Więcej o Joannie www.highqualitywoman.pl/joanna-konczanin/

 

Jolanta Suszko-Adamczewska – fotografka.

Profesjonalnie zajmuje się fotografią od 10-ciu lat, prowadzi warsztaty fotografii, jest laureatką konkursów fotograficznych, m.in. Magazynu Kontynenty 2018, The International Society of Professional Wedding Photographers (ISPWP), portalu Szeroki Kadr. W swojej pracy przede wszystkim zajmuje się portretem, fotografią sensualną oraz fotoreportażem. Uwielbia ukazywać na zdjęciach osobowość i emocje, wydobywać to, co piękne i interesujące w człowieku.
https://jsadamczewska.com/

 

Ewa Tusińska – wizażystka, stylistka, kostiumograf. Tworzy stylizacje i makijaże na pokazach mody, sesjach zdjęciowych, eventach, programach telewizyjnych (cztery lata współpracy ze stacją Polsat News) oraz serialach i filmach („Oko za oko”, „Barwy Szczęścia”, „Rykoszety”, „Dom Tułaczy”). Prowadzi także autorskie zajęcia z makijażu i stylizacji, m.in. w Szkole Makijażu i Stylizacji Kozlowska Visage.

Zarezerwuj swoje miejsce

Zarezerwuj miejsce